Wiadomości i nie tylko...

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w Polsce? Brakuje Ci Polskiej telewizji, muzyki, filmów?
Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych polskich portali informacyjnych i telewizji internetowych zawierających materiały multimedialne, które można oglądać przebywając za granicą.

Portale multimedialne:  

Wiadomości TVP1

 

Portal informacyjny Wiadomości TVP1, na którym możemy nie tylko przeczytać o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata ale również je obejrzeć i to bez reklam poprzedzających materiały.

wp tv

 

Telewizja Internetowa - WP.TV to 11 w darmowych kanałów tematycznych i ponad 30 cyklicznych programów autorskich o różnorodnej tematyce. Znajdziemy tu programy popularno-naukowe, kulturalne, sportowe oraz wiadomości.
Materiały multimedialne poprzedzone są reklamami.

se24tv

 

SE24.tv to telewizja internetowa Super Expressu. Prezentująca szokujące tematy, skandale, a także wywiady z gwiazdami, politykami oraz przeglądy prasy. Wiele filmików poświęconych jest treściom poradniczym, kulinarnym, domowym.

Polska Plus

 

Platforma telewizyjna Polska Plus jest jedyną legalną internetową platformą, która transmituje polskie kanały na terytorium Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Serwis jest płatny.

Eska TV

 

Na ESKA TV możecie oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek. Program stacji systematycznie się rozwija i już niebawem pojawią się animowane seriale, czy światowe formaty. Znajdziecie też u nas masę plotek o gwiazdach światowego show-bizu i info o najfajniejszych imprezach.

4fun tv

 

Portal internetowy polskiej telewizji muzycznej

4fun.tv to jedna z najbardziej lubianych telewizji muzycznych w Polsce. Stacja kierowana jest do osób lubiących dobrą zabawę oraz szukających sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Interia TV

 

Oprócz wiadomości z Polski i świata znajdziesz również ciekawostki motoryzacyjne, relacje wideo z pokazów mody, testy najnowszych gadżetów, czy materiały dla dzieci. W serwisie są także wywiady z gwiazdami estrady, teledyski, śmieszne filmiki a także relacje na żywo z wydarzeń kulturalnych.


Telewizja Polsat

 

Strona internetowa Telewizji Polsat zawiera wiele materiałów filmowych (reportaże, filmy, seriale) emitowanych przez Polsat, kt óre możemy obejrzeć online na platformie Ipla.

Stacje radiowe online:  

Radio Zet

Portal internetowy popularnej polskiej stacji radiowej, która dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji oraz starannie dobraną muzykę i rozrywkę na wysokim poziomie.

Znajdziemy na nim aktualne wiadomości z kraju i ze świata, videoclipy oraz 26 radiowych kanałów ZET online!


Radio Zet

 

Strona internetowa RMF-u - czyli Radio, Muzyka, Fakty online. Stacja oferuje słuchaczom internetowym mamy ponad 70 muzycznych kanałów tematycznych.

Portale informacyjne:  

Radio Zet

Portal internetowy jednej z największych polskich gazet codziennych.


Radio Zet

Portal internetowy należący do wydawnictwa Agora SA dostarczający codziennych wiadomości.


Portal Onet.pl

 

Jeden z największych polskich portali informacyjno-rozrywkowych stanowiący wiarygodne źrodło wiadomości z kraju i ze świata. Część materiałów dostępna w formie multimedialnej.


Film Onet.pl

 

Jeden z wortali tematycznych Onetu zawierający zwiastuny, artykuły, wywiady, recenzje, wiadomości oraz plotki ze świata filmu. Duża ilość materiałów multimedialnych.

Wiadomości sportowe:  

Portal Onet.pl

 

Portal o tematyce sportowej, na którym znajdziecie Państwo wyniki sportowe, kalendarz wydarzeń a także ciekawe artykuły i materiały multimedialne